Reklamační formulář zboží  captcha

  * Takto označená pole jsou povinná

  Po vyplnění formuláře Vám, do druhého pracovního dne, zašleme na uvedený email přidělené RMA číslo s adresou autorizovaného servisu. O vyřízení reklamace Vás budeme informovat.

  Průběh reklamace

  S reklamacemi Vám rádi pomůžeme, vyplňte náš reklamační formulář, abychom identifikovali Vaše zboží a zvolili, co nejkratší postup vyřízení reklamace.

  Pokud se jedná o značkové zboží, poradíme Vám jak nejrychleji vyřídit reklamaci v nejbližším autorizovaném servisu. Výhodou je plná připravenost techniků, kteří mají povolení k opravě, patřičnou certifikaci od výrobce, náhradní díly apod. Značkové zboží doručené na naší adresu odesíláme rovněž do těchto servisů. Předejdete tak zbytečnému zdržení, spojenému s přeposíláním zboží.

  Po odeslání reklamačního formuláře ihned započneme proces reklamace. Zpět Vám emailem zašleme potvrzený reklamační protokol a informace, jak dále postupovat + tzv. RMA číslo. Zásilku s reklamovaným zbožím prosím zřetelně označte RMA číslem, usnadníte tím proces kontroly, příjmu a rychlost vyřízení reklamace.

  Žádáte-li o výměnu za nové zboží, odešlete součástí zásilky také veškeré dodané příslušenství zboží (ideálně v původním neporušeném obalu).

  Zákonná lhůta pro vyřízení reklamace je 30 dní (od zahájení reklamace / dle občanského zákoníku). Ve většině případů je reklamace vyřízena do 10 pracovních dní (při reklamaci přímo v autorizovaném servisu 3-5 dní). O vyřízení reklamace Vás informujeme a v případě opravy nebo výměny zboží je zásilka se zbožím odeslána na Vaši adresu.

  Doručení zboží se do lhůty k vyřízení reklamace nezapočítává.

  Servisujeme i kiosky a automaty