Webhosting, serverhosting

Pro Vaši organizaci (FTP), webové prezentace (WWW, DB) a emailovou komunikaci (@) Vám zajistíme profesionální hosting na našich nebo vašich serverech, které připojíme do páteřní sítě internetu. Registrujeme internetové domény a zprovozníme je dle vašich potřeb.

Poskytneme nepřetržitý dohled internetových prezentací a domén, nonstop provoz s garancí 99,92% zajišťující bezproblémový a nepřetržitý chod. Samozřejmostí je průběžné zálohování obsahu vašich internetových stránek, databází, elektronické pošty a dalších dat.

Rádi Vám vytvoříme profesionální webové prezentace, eshopy a SEO služby na míru, včetně administračního rozhraní či převodu dat z vašich stávajících internetových stránek.

Pro správu webového a databázového serveru využíváme systém Parallels Plesk Panel, celosvětovou jedničku na poli hostingového software.

Mailový server je spravován poslední verzí SmarterMail Enterprise serveru, leader mezi software pro správu pošty, uživatelů emailových schránek, kalendářů, kontaktů, antispamových opatření, filtrování dle obsahu emailů a mnoha dalších užitečných informací.

Povedeme pro Vás DNS, poskytneme záložní mailserver, budeme zálohovat data a pečovat o Vaše aplikace a prezentace.

    Poptejte naše služby    captcha

    * Takto označená pole jsou povinná

    Servisujeme i kiosky a automaty