O nás

Internetové obchody, on-line nákupy

Našim zákazníkům nabízíme on-line produkty nejvýznamnějších výrobců ze všech oblastí výpočetní a komunikační techniky, digitální spotřební elektroniky a software v samostatně fungujících internetových obchodech za bezkonkurenčně nízké ceny. Online nákupy s námi jsou snadné, rychlé a bezpečné! Registrací v obchodech získáte další slevy.

Informační kiosky, platební terminály, panely

Součástí naší nabídky je také prodej i zakázková výroba informačních kiosků, video panelů, internetových terminálů, kiosků pro sběr dat, platebních automatů a dalších typů samoobslužných zařízení. Použití pro interiér či exteriér, s dotykovým nebo klasickým LCD a periferiemi dle potřeby. Výrobky jsou určené pro český trh, případně i pro zahraničí. Na přání poskytujeme záruční a pozáruční servis, instalaci a školení na místě.

Správa sítí, servis výpočetní techniky

Smluvním zákazníkům poskytujeme služby v oblasti servisu výpočetní techniky. V základní variantě zabezpečujeme specializované úkony dle dohody bez záruky na hardware a software.

V rozšířené variantě zabezpečujeme kompletní servis výpočetní techniky, ručíme za provoz sítě jako celku včetně dodaných prvků sítě. Klient má zajištěné tzv. „řízení poptávky“, neboli jednu kontaktní osobu, která zadává a prioritizuje požadavky na servis. Dalšími variantami jsou úplný outsourcing výpočetní techniky, při kterém koncoví uživatelé hlásí servisní požadavky přímo na naši Hot Line za pevně stanovených podmínek, a nebo individuální řešení nastavené na míru vašim potřebám.

Webhosting, serverhosting a internetová řešení

V oblasti internetových řešení se zabýváme komplexním řešením od pronájmu internetových domén a webhostingových služeb, až po realizaci dohledových, intranet, extranet a internetových řešení.

Implementujeme existující systémy nebo vyvíjíme software na zakázku. Garantujeme dostupnost služeb, rychlé zřízení a individuální přístup.

Servisujeme automaty a kiosky

© 2006-2019   Analyzer s.r.o.  |  info@analyzer.cz  |  napište nám  |  ochrana osobních údajů  |  RSS  |  pagerank
Jsme partnerem:    Sprava-servis.cz  |  CZECH KIOSK.cz  |  Multimedialní kiosky.cz  |  CZECH FILM.cz  |  Reklamní spot.cz     ::    internet partner: CZECH MULTIMEDIA INTERACTIVE